Polityka prywatności serwisu

Przechowywanie i ochrona informacji

Dane osobowe użytkowników są przechowowane w bazie danych. Dostęp do bazy mają jedynie Administratorzy serwisu Smakpracy.pl. Dane osobowe nie są przekazywane do zewnętrznych firm.

Odsyłacze do innych stron internetowych

SmakPracy nie odpowiada za politykę ochrony prywatności stosowaną przez właścicieli lub administratorów serwisów, do których przekierowują odsyłacze zamieszczane w SmakPracy.pl. Wszystkim Użytkownikom radzimy zachować zdrowy rozsądek i podstawowe zasady bezpieczeństwa obowiązujące w sieci. Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za treści znajdujące się na stronie do której umieścił odsyłacz z portalu Smakpracy.pl.

Informacje wysyłane do Użytkownika

SmakPracy zastrzega sobie prawo wysyłania wszystkim użytkownikom listów elektronicznych z powiadomieniami o ważnych zmianach w Smakpracy.pl. Portal może wysyłać listy elektroniczne o charakterze komercyjnym, zwłaszcza reklamy i inne treści o charakterze informacji handlowej, o ile Użytkownik wyraził na to zgodę. Reklamy i inne treści o charakterze informacji handlowej mogą być też dołączane do listów przychodzących i wychodzących z konta systemowego.Miejsce na Twoją reklamę - napisz: biuro@grupaedom.pl

Strzałka w górę