Zamów profesjonalne CV i LM


Kup profesjonalnie przygotowane CV i List motywacyjny! - Dlaczego mam wydać własne pieniądze na napisanie tych dokumentów?

 

Ponieważ, od tych dokumentów zależy Twoja przyszłość! Jeśli wysyłasz swoje podania o pracę, ale nie otrzymujesz zaproszeń na rozmowy rekrutacyjne, to pierwszy sygnał, że CV i LM potrzebują fachowej pomocy! Również, jeśli zaczynasz swoją przygodę z poszukiwaniem pracy, to czy potrafisz przygotować na tyle profesjonalnie powyższe dokumenty, aby pracodawca zwrócił uwagę właśnie na Ciebie? Zazwyczaj uczymy się na błędach, ale czy musimy na swoich? Nie! Błędy o których mowa mogą skutkować utratą możliwości otrzymania wymarzonego stanowiska w firmie, która nam imponuje.

 

Z naszą pomocą osiągniesz sukces! Zaopiekujemy się Twoim CV oraz Listem motywacyjnym w sposób profesjonalny i za każdym razem gwarantujemy indywidualne podejście do sprawy. Dlaczego?

 

Średnio na jedną ofertę pracy pojawiającą się w internecie, aplikuje od 300 do 1000 kandydatów. Czy jesteś w stanie swoimi dokumentami przebić się przez tak dużą konkurencję, szczególnie jeśli wysyłasz skopiowane ze strony internetowej CV i LM? Tak robią tysiące osób! Kopiują oklepane wzory ze stron internetowych, a później wysyłają do potencjalnych pracodawców. Często zdarza się, że osoby które prowadzą rekrutację w danej firmie, same te wzory dodały na strony internetowe, ponieważ zajmują się również doradztwem w tych sprawach i z natury odrzucają takich aplikantów, gdyż nie włożyli oni własnej pracy w stworzenie swojej sylwetki kandydata, a jednie skopiowali utarty wzór. Jeśli chcesz osiągnąć wymarzone stanowisko i uniknąć banalnych, a za razem z góry dyskwalifikujących Cię błędów, pozwól abyśmy wzięli Twoje sprawy w Nasze ręce i wspólnie przyczynili się do Twojego sukcesu!

 

Składanie zamówień:

 

Wszystkie zamówienia realizowane są przez profesjonalisów, którzy swoim ogromnym doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami interpersonalnymi stworzą dla Ciebie niepowtarzalne CV i List motywacyjny!

SmakPracy.pl oferuje pomoc w procesie przygotowania Twoich dokumentów aplikacyjnych.

 

Etapy realizacji:

Średni czas realizacji zamówienia to około 5 dni roboczych.

  1. Złożenie zamówienia - wyślij maila z zamówieniem na adres biuro@grupaedom.pl

  2. Sprawdź swoją skrzynkę e-mail. Postępuj zgodnie z instrukcją. Wpłata na konto.

  3. Kontakt telefoniczny. Zadzwonimy do Ciebie, aby zebrać więcej informacji potrzebnych nam do stworzenia perfektycjnego CV i/lub listu motywacyjnego.

  4. Przedstawienie końcowej wersji dokumentów

  5. Wysłanie dokumentów. Finalnie otrzymasz CV i LM w wersji doc i PDF, abyś mógł je w przyszłości edytować.

 

Czy wiesz, że na przeczytanie Twojej aplikacji osoba prowadząca rekrutację ma około 30 sekund? Tak, to właśnie tyle będziesz miał czasu, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony! Czy dasz radę samemu, bez pomocy doświadczonych osób? Raczej Nie! Przygotowaliśmy już setki dokumentów aplikacyjnych dla wielu kandydatów, pracujących w różnych branżach. Skorzystaj z naszej pomocy i daj się zaprosić na rozmowę rekrutacyjną do wymarzonej firmy!

 

Chcesz poznać zdanie innych? Pomogliśmy już wielu kanydatom!

Referencje:

"Nie wiem co powiedzieć i jak Państwu dziękować. Będę Was polecał każdemu znajomemu szukającemu pracy. Nigdy nie spotkałem się z takim profesjonalizmem. Nie wiem jak dziękować za te adresy i zestaw pytań, DZIĘKUJĘ!!"
Tomasz, Sosnowiec
 
"Jeszcze pamiętam, jak uczono nas kiedyś, jak powinno wyglądać CV. Przypomniałem sobie to kiedyś i porównałem sobie wasze CV, które mi przygotowaliście i te, o których wspominano mi dawo temu na różnych zajęciach. Różnica jest ogromna, a co za tym idzie i efekt jest teraz o wiele lepszy. Pozdrawiam was i jeszcze raz dzięki za dobrą robotę."
Michał, Manager ds. ryzyka, Kielce
 
"Chciałem jeszcze raz podziękować za rewelacyjne CV :) Na 4 aplikacje otrzymałem 3 zaproszenia do procesów rekrutacyjnych. Zgodnie z obietnicą chciałem tylko poinformować że od czerwca zaczynam pracę w centrali ........ :) Jeszcze raz dziekuję."
Karol, Koordynator projektów
 
"Już dawno nikt mnie tak pozytywnie nie zaskoczył, po otworzeniu załączników doznałam szoku :-), nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń i bardzo mi się to podoba. Dzięki Państwu nabrałam dużej pewności siebie i uwierzyłam w swoje możliwości - szczerze. Będę Państwa polecać i podpisuję się pod wszystkimi komantarzami zadowolonych klientów na Państwa stronie. Dziękuję bardzo."
Agnieszka, Obsługa klienta, Warszawa
 Udostępnij:
Inne artykuły z bloga:


Czy do kierowania wózkiem...

27-03-2012

Zgodnie z § 4 rozporządzenia Ministra Gospodarki z 10 maja 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy użytkowaniu

System przerywanego czasu...

18-12-2011

Pracodawca, który wprowadził system przerywanego czasu pracy, określa czas przerwy pomiędzy zadaniami danego pracownika. Mo

Inicjatywy, rozwiązania...

01-03-2011

Choć podczas rozmów kwalifikacyjnych zwykle padają podobne pytania, osoby szukające pracy często zastanawiają się, jakich


ZOBACZ CAŁY BLOG


Miejsce na Twoją reklamę - napisz: biuro@grupaedom.pl

Strzałka w górę