Media o nas


Takie serwisy jak mambiznes.pl, inwestycje.pl, bankier.pl, czy di.com.pl już o nas napisali. Poniżej krótkie przedstawienie artykułów z tych serwisów.

 

 

"SmakPracy.pl to pierwsza w Polsce, unikalna internetowa mapa pracy  Twojej okolicy. Jest ona integralnym połączeniem ogłoszeń o pracę i mapy Google. Celem istnienia portalu jest zgromadzenie w jednym miejscu, na jednej mapie, wszystkich aktualnych ofert pracy z całej Polski, które byłyby na dodatek uzupełniane na bieżąco." (http://inwestycje.pl/start_up/smakpracy_pl;94749;0.html)

 

.....

"Na miejsce nudnego szukania i przeglądania tysięcy podobnych ofert, niejednokrotnie     zapełniających po brzegi jedną stronę, oddajemy Wam do dyspozycji możliwość przeglądania i wyszukiwania ich w ciekawszej formie, za jaką niewątpliwie należy uznać ogłoszenia ze wskazaną lokalizacją na mapie Google." (mambiznes.pl/artykuly/czytaj/id/2729/smakpracy_pl)

 

.....

"Nowy serwis SmakPracy.pl chce przyciągnąć klientów innowacyjnym sposobem – mapami Google’a. Dodatkowo użytkownicy będą sobie pomagać, udzielając rad na swoich własnych blogach. Aktualnie serwis jest darmowy. W przyszłości ma skupiać ogłoszenia z całej Polski." (http://di.com.pl/oferty-pracy-na-mapie-googlea-32402)

 

.....

Cotygodniowy przegląd pomysłów na e-biznes.

"Dla osób szukających pracy wystartował serwis SmakPracy.pl . Celem portalu jest zgromadzenie w jednym miejscu, na jednej mapie, wszystkich aktualnych ofert pracy z całej Polski, które byłyby na dodatek uzupełniane na bieżąco. " (http://www.bankier.pl/wiadomosc/Cotygodniowy-przeglad-pomyslow-na-e-biznes-2171777.html)

 

.....

 

"Oprócz ogłoszeń, serwis zawiera także bazę wiedzy oraz umożliwia użytkownikom zamieszczanie własnych artykułów i poradników." (http://www.rynekpracy.pl/wiadomosci.php/typ.1)

 
Udostępnij:
Inne artykuły z bloga:


W jaki sposób zatrudnienie...

17-01-2013

W jaki sposób zatrudnienie wpływa na sytuację polskiej rodziny? Brak stabilności zatrudnienia czy bezrobocie jest dla osób

Chcesz unikać nadmiernego...

26-07-2012

Aby unikać przepracowania, nadmiernego stresu, który może gromadzić się przez wiele tygodni, skorzystaj z przysługującego

Pytania kwalifikacyjne: Czy...

04-03-2013

Sprawdzone odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania kwalifikacyjne. Czy kiedykolwiek musiał Pan kogoś zwolnić? J


ZOBACZ CAŁY BLOG


Miejsce na Twoją reklamę - napisz: biuro@grupaedom.pl

Strzałka w górę