Jak dodać ogłoszenie?


Jak dodać prawidłowo ogłoszenie:

Dodawanie ogłoszeń jest możliwe po zalogowaniu się/rejestracji  do systemu, wejściu w swoje konto i kliknięciu przycisku „Dodaj ofertę”.  Smakpracy.pl pozwala szukać ogłoszeń poprzez uzupełnienie pól oznaczonych: „stanowisko”, „adres”, "forma zatrudnienia", "wynagrodzenie", itp., dlatego tak ważne jest ich prawidłowe uzupełnienie.  Należy wypełnić wszystkie wskazane pola:

"Tytuł" – tutaj wpisujemy stanowisko przyszłego pracownika (np.: Sprzedawca w sklepie).

"Forma zatrudnienia" – wybieramy odpowiednią formę z listy

"Stanowisko" - wpisujemy oferowane stanowisko

"Wynagrodzenie" - wpisujemy kwotę wynagrodzenia na podanym stanowisku

W kolejnych polach podajemy dokładny adres miejsca pracy wraz z kodem pocztowym, miastem i krajem. Jeśli na stanowisku wymagana jest znajomość języka obcego możemy to zaznaczyć w kolejnym polu oznaczonym "Wymagany język".

W kolejnych polach umieszczamy swoje dane kontaktowe - adres e-mail oraz numer telefonu.

Poniżej znajdziemy pola dotyczące formy wynagradzania oraz liczby miejsc pracy. Mamy również możliwość zadecydofać czy szukamy pracowników tylko spośród osób zarejestrowanych w urzędzie pracy lub tylko osób niepełnosprawnych. Na koniec wybieramy do kiedy nasza oferta ma byc ważna i dodajemy opis stanowiska.

Obowiązkowe są jedynie pola oznaczone gwiazdką, ale im więcej szczegółów podamy, tym łatwiej potencjalnym kandydatom będzie znaleźć naszą ofertę.

 

Jeżeli po przeczytaniu tego tekstu nadal będziesz miał problemy z dodawaniem ogłoszeń, prosimy o kontakt: biuro@grupaedom.pl - odpowiemy w ciągu 12godzin!

Zespół Smakpracy.pl

 

Dla zwiększenia odpowiedzi na oferty pracy, proponujemy umieszczenie artykułów związanych z tematyką pracy w naszym serwisie.  Artykuły są prezentowane wszystkim naszym użytkownikom w kilku sekcjach strony. Zapewnia to odwiedzającym czytanie pomocnych artykułów o rekrutacji, rynku i prawie pracy. Przez co oni sami rozwijają się, a przy okazji poznają Państwa firmę ponieważ każde ogłoszenie jest opatrzone logiem i opisem firmy.

 

Jeżeli posiadają Państwo oferty pracy w plikach lub na serwerze (format.xml) – można je przesłać do naszego biura na adres biuro@grupaedom.pl - dodamy je za Państwa!
Udostępnij:
Inne artykuły z bloga:


Praca bez umowy: czyli...

03-02-2013

Zatrudnienie „na czarno” jest działaniem ryzykownym, ponieważ konsekwencje ponoszą obie strony procederu - W ubiegłym

PRZEPROWADZAMY ROZMOWĘ -...

31-08-2010

Twój program Należy przygotować sobie program rozmowy. Pomoże on w kontrolowaniu czasu i nieprzekraczania jego limitu na r

7 sprawdzonych nagród dla...

17-09-2012

Pracownik dobrze motywowany wnosi do firmy znacznie więcej własnych pomysłów, działa skuteczniej oraz utożsamia się z prz


ZOBACZ CAŁY BLOG


Miejsce na Twoją reklamę - napisz: biuro@grupaedom.pl

Strzałka w górę