Szukasz pracownika?


Szukasz kompetentnego pracownika? Szukaj z nami!

Portal SmakPracy.pl to nie tylko użyteczne narzędzie dla wszystkich osób poszukujących pracy. Daje on również możliwość znalezienia odpowiednich pracowników, wykorzystując do tego celu pierwszą w Polsce mapę ogłoszeń pracodawców. Warto podkreślić, że jest to pionierski serwis w branży pracy, na gruncie polskiego Internetu. Wspominana mapa zawiera wyłącznie aktualne oferty pracy, ponieważ każde ogłoszenie opublikowane w obrębie serwisu będzie promowane przez 1 miesiąc. Po tym okresie użytkownik ma możliwość przedłużenia swojego ogłoszenia na kolejne dwa tygodnie, bez konieczności uiszczania jakiejkolwiek opłaty. Darmowy system dodawania ogłoszeń na pewno zainteresuje wszystkich pracodawców, którzy poszukują pracowników do swoich firm.

Publikacja ogłoszenia o pracy nie powinna nastręczyć Ci jakichkolwiek problemów, ponieważ nie różni się ona niczym od dodania zwyczajnego ogłoszenia. Jedynym wyjątkiem od reguły jest to, że do każdego ogłoszenia można dodatkowo zaznaczyć dokładną lokalizację miejsca pracy na mapie Google. Jeśli tego dokonasz, każdy użytkownik serwisu szukający pracy w danym rejonie miejsca zatrudnienia, czyli tam, gdzie dodałeś swoje ogłoszenie, będzie od razu wiedział, że prowadzisz rekrutację!

Do odwołania portal nie będzie pobierać opłat za dodawanie ogłoszeń, więc nie czekaj z podjęciem decyzji i już dziś dodaj swoje ogłoszenie całkowicie za darmo. Zajmie Ci to tylko 2 minuty, a dzięki niemu możesz znaleźć odpowiedniego pracownika do swojej firmy, który będzie pracował na jej sukces i dodatni wynik finansowy. Poświęć nam chwilę i czerp z tego wymierne korzyści dla własnej działalności!

Jesteśmy ambitnym zespołem, dlatego też w przyszłości planujemy rozszerzyć funkcjonalność naszego serwisu. Możesz oczekiwać, że dodamy nowe mechanizmy, które jeszcze bardziej ułatwią Ci poszukiwanie pracowników. Mamy nadzieję, że spotkają się one z pozytywnym przyjęciem użytkowników, a co najważniejsze – będą pełnić kluczową rolę podczas procesu rekrutacji w Twojej firmie.

Nie masz jeszcze konta? To na co czekasz? Nie daj się wyprzedzić konkurencji w walce o najlepszych pracowników! To wszystko jest za darmo!

 

 

Dla zwiększenia odpowiedzi na oferty pracy, proponujemy umieszczenie artykułów związanych z tematyką pracy w naszym serwisie.  Artykuły są prezentowane wszystkim naszym użytkownikom w kilku sekcjach strony. Zapewnia to odwiedzającym czytanie pomocnych artykułów o rekrutacji, rynku i prawie pracy. Przez co oni sami rozwijają się, a przy okazji poznają Państwa firmę ponieważ każde ogłoszenie jest opatrzone logiem i opisem firmy.

 

Jeżeli posiadają Państwo oferty pracy w plikach lub na serwerze (format .xml) – można je przesłać do naszego biura na adres biuro@grupaedom.pl - dodamy je za Państwa!Udostępnij:
Inne artykuły z bloga:


Nieobecność w pracy może...

12-02-2012

Czy każda nieobecność w pracy spowoduje utratę stanowiska? Pracodawca może w szczególnych wypadkach zdecydować o zwolnien

Systemy motywacyjne -...

29-12-2010

Na jakie elementy systemu motywacyjnego powinien zwrócić uwagę pracownik? W niemal każdym ogłoszeniu rekrutacyjnym, opróc

Carving – sztuka czy...

03-08-2012

Rękodzieło jest dziś w cenie. Ręcznie robione serwetki, wyszywane obrusy robią furorę jako elementy dekoracyjne. Okazuje s


ZOBACZ CAŁY BLOG


Miejsce na Twoją reklamę - napisz: biuro@grupaedom.pl

Strzałka w górę