O portalu


Frustracja systemowa motorem działania

Zespół portalu wyraża nadzieję, że zaciekawi Was nowe rozwiązanie w zakresie przeglądania ofert. Na miejsce nudnego szukania i przeglądania tysięcy ofert, niejednokrotnie zapełniających po brzegi jedną stronę, oddajemy Wam do dyspozycji możliwość przeglądania i wyszukiwania ich w ciekawszej formie, za jaką niewątpliwie należy uznać ogłoszenia ze wskazaną lokalizacją na mapie Google. Po pierwsze, jest to bardziej estetyczna, przyjemniejsza dla oka forma wyszukiwania ogłoszeń, a po drugie – Internauta od razu ma możliwość określenia odległości, jaka ewentualnie będzie dzieliła go od nowego miejsca pracy.

Dzięki naszemu portalowi SmakPracy.pl zaoszczędzisz swój czas i znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Dlatego, poświęć nam chwilę, a na pewno nie będziesz tego żałował. Już wkrótce trudno Ci będzie przypomnieć sobie, jak wyglądało szukanie pracy bez funkcjonalnej mapy Google, z naniesionymi na nią ogłoszeniami.

Plany na przyszłość:

Celem istnienia naszego portalu jest zgromadzenie w jednym miejscu, na jednej mapie, wszystkich aktualnych ofert pracy z całej Polski, które byłyby na dodatek uzupełniane na bieżąco.

Życzymy Wam miłego korzystania z naszego portalu i wyłącznie owocnych poszukiwań

Zespół ze smakiem,

SmakPracy.pl
Udostępnij:
Inne artykuły z bloga:


Jak napisać Curriculum...

17-01-2013

Jak napisać o sobie w Curriculum Vitae, aby ten dokument był dopasowany zarówno do stanowiska na jakie aplikuje, jak i do nas

Praca za granicą - trendy i...

02-07-2010

Podstawową funkcją społeczną, jaką spełnia każdy człowiek, jest praca. Dzięki niej może przysłużyć się całemu spo

Prawo do zasiłku dla...

03-08-2011

Prawo do zasiłku przysługuje bezrobotnemu za każdy dzień kalendarzowy po upływie 7 dni od dnia zarejestrowania się we wła


ZOBACZ CAŁY BLOG


Miejsce na Twoją reklamę - napisz: biuro@grupaedom.pl

Strzałka w górę