O portalu


Frustracja systemowa motorem działania

Zespół portalu wyraża nadzieję, że zaciekawi Was nowe rozwiązanie w zakresie przeglądania ofert. Na miejsce nudnego szukania i przeglądania tysięcy ofert, niejednokrotnie zapełniających po brzegi jedną stronę, oddajemy Wam do dyspozycji możliwość przeglądania i wyszukiwania ich w ciekawszej formie, za jaką niewątpliwie należy uznać ogłoszenia ze wskazaną lokalizacją na mapie Google. Po pierwsze, jest to bardziej estetyczna, przyjemniejsza dla oka forma wyszukiwania ogłoszeń, a po drugie – Internauta od razu ma możliwość określenia odległości, jaka ewentualnie będzie dzieliła go od nowego miejsca pracy.

Dzięki naszemu portalowi SmakPracy.pl zaoszczędzisz swój czas i znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Dlatego, poświęć nam chwilę, a na pewno nie będziesz tego żałował. Już wkrótce trudno Ci będzie przypomnieć sobie, jak wyglądało szukanie pracy bez funkcjonalnej mapy Google, z naniesionymi na nią ogłoszeniami.

Plany na przyszłość:

Celem istnienia naszego portalu jest zgromadzenie w jednym miejscu, na jednej mapie, wszystkich aktualnych ofert pracy z całej Polski, które byłyby na dodatek uzupełniane na bieżąco.

Życzymy Wam miłego korzystania z naszego portalu i wyłącznie owocnych poszukiwań

Zespół ze smakiem,

SmakPracy.pl
Udostępnij:
Inne artykuły z bloga:


Macierzyństwo kobiety...

12-05-2012

Pracuję, wychowuję… załamuję ręce? Macierzyństwo kobiety pracującej wcale nie musi być koszmarem. Grunt to dobra org

Motywowanie personelu - jak...

28-12-2010

Motywowanie pracownika za pomocą systemu motywowania ma za zadanie skłonienie pracownika do wykonywania danej pracy z większy

6 powodów, dla których...

22-08-2010

W pierwszej części tego artykułu poznałeś trzy powody, dla których niektóre osoby znajdują pracę znacznie szybciej niż


ZOBACZ CAŁY BLOG


Miejsce na Twoją reklamę - napisz: biuro@grupaedom.pl

Strzałka w górę