Jak szukać


SmakPracy.pl daje możliwość wyszukania wyłącznie aktualnych ofert pracy z Twojej okolicy, przy użyciu intuicyjnej nawigacji mapy Google. To innowacyjne narzędzie pozwala wyświetlić oferty pracy tylko na podstawie podanych przez użytkownika parametrów – miejscowości, ulicy czy kodu pocztowego.

W ramach kolejnych przykładów postaraliśmy się przybliżyć Ci zróżnicowane możliwości wyszukiwarki i sposoby szukania ofert pracy.

 

Przykład:

Jeśli szukasz pracy na stanowisku sprzedawcy i mieszkasz we Wrocławiu, to w polu „słowa kluczowe” powinieneś wpisać „sprzedawca”,  zaś w polach aadresowych (kod pocztowy, miasto, ulica, kraj) miasto Wrocław, lub też odpowiedni kod pocztowy, odpowiadający miejscu, w którym chciałbyś pracować.

Wyszukiwarka zaprezentuje oferty, jakie pracodawcy publikowali we Wrocławiu i oznaczyli je jako oferty dla sprzedawców.

 

Przykład 2:

Jeśli jesteś mieszkańcem Warszawy i poszukujesz pracy na terenie stolicy, ale nie masz jasno sprecyzowanego stanowiska pracy bądź wykonywanego zawodu, wówczas pozostaw pole „słowo kluczowe” puste, ale w polach adresowych wpisz miasto, czyli w tym przypadku „Warszawa”. Dodatkowo, możesz podać swój kod pocztowy, który będzie kolejnym kryterium zawężającym wyniki wyszukiwania. Należy więc wpisać w pole "Miasto” np. "Warszawa", a w pole "Kod pocztowy" np. "02-488”.

Mechanizm wyszukiwarki znajdzie wszystkie oferty pracy, jakie dodali pracodawcy na wybranym przez Ciebie terenie.

 

Przykład 3:

Jeżeli mieszkasz w małej miejscowości, to przed miejscem Twojego zamieszkania, powinieneś podać nazwę najbliższego, większego miasta lub zaznaczyc preferowaną odległość od miejsca pracy.

 

Wskazówki:

Wyszukiwarka w portalu SmakPracy.pl jest dostępna dla wszystkich miast w Polsce, które umieszczone są jednocześnie na mapie Google. Jeśli nie znajdziesz oferty pracy w swojej miejscowości, to wskazane jest przeszukanie innych, najbliższych większych miast. Dzięki polu "Odległość" łatwo będziesz mógł zobaczyć, ile zajmie Ci dojazd do miejscowości w Twojej okolicy, w której dana firma właśnie prowadzi rekrutację, na pożądane przez Ciebie stanowisko.

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub masz dodatkowe pytania, prosimy o kontakt:

biuro@grupaedom.pl
Udostępnij:
Inne artykuły z bloga:


Praca nie zawsze popłaca...

18-09-2012

Nikogo nie dziwi już fakt pracy za darmo, choć powinien. Bezpłatne staże, okresy próbne, szkolenia powoli stają się wstyd

Obniżenie wynagrodzenia za...

11-03-2012

Jak wygląda wysokość wynagrodzenia za wadliwą pracę pracownika? Zgodnie z elementarną zasadą Kodeksu pracy wynagrodzenie

Manager w kryzysie

21-07-2010

Sprawność w działaniach managerskich w kryzysie jest z pewnością funkcją czasu i nabieranych doświadczeń. Zestaw wartoś


ZOBACZ CAŁY BLOG


Miejsce na Twoją reklamę - napisz: biuro@grupaedom.pl

Strzałka w górę