Co to jest ?


Serwis SmakPracy.pl to pierwsza internetowa mapa pracy Twojej okolicy. Jest ona integralnym połączeniem ogłoszeń o pracę i mapy Google.

 

SmakPracy.pl pozwala zatem w sposób łatwy i szybki, na znalezienie wyłącznie aktualnych ofert pracy z Twojej okolicy, posługując się w tym celu jedynie mapą Google. Główny mechanizm serwisu pozwala na odnalezienie ofert pracy z danego miasta i okolicy, których lokalizacja jest zaznaczona dokładnie na mapie, tylko po wpisaniu w wyszukiwarkę miejscowości, ulicy lub też kodu pocztowego. Na zapytanie użytkownika, wyszukiwarka zwraca wyniki w postaci ogłoszeń pracy z zaznaczeniem miejsc, gdzie pracodawca chce Ciebie zatrudnić, na mapie Google.

Teraz masz możliwość przeszukiwania ogłoszeń, biorąc pod uwagę tylko te, które zamieścił potencjalny pracodawca z Twojej najbliższej okolicy. Sam podejmujesz decyzję, w jakim obrębie szukać pracy, czy w najbliższej okolicy, czy też po drugiej stronie miasta. Ta pożyteczna funkcjonalność naszej wyszukiwarki ofert pracy jest oddana w Twoje ręce całkowicie za darmo! Możesz więc śmiało przetestować nasz serwis i przekonać się, że jest to prawdziwa rewolucja w dziedzinie serwisów traktujących o szeroko pojmowanej pracy.

 

"czytając artykuły, rozwijasz się z nami"
W zakładce: Blog w serwisie SmakPracy.pl znajdziesz porady ekspertów jak stworzyć dobre CV i napisać list motywacyjny. Aktualnie jest tutaj ponad 400 artykułów podzielonych na kategorie (rankingi). Znajdziesz tutaj odpowiedzi na wszystkie swoje pytania z zakresu: prawa pracy, kariery menedżera, materiałów dla pracodawców, procesu rekrutacji oraz wielu innych działów.

 

Chcesz się przyłączyć do społeczności, która lubi dzielić się wiedzą? Załóż własnego bloga! Całkowicie za darmo!

 

"własny blog - zyskujesz czytelników i budujesz swój wizerunek"
Jeśli możesz pochwalić się szeroką wiedzą w dziedzinie pracy, albo masz tzw. „lekkie pióro” przy pisaniu artykułów o tej tematyce, mamy dla Ciebie propozycję. Pisz w naszym serwisie własnego bloga i dziel się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami o pracy, które staną się pożytecznymi, praktycznymi wskazówkami dla wszystkich czytelników. Zaznaczamy, że narzędzie bloga, które dostępne jest dla zarejestrowanych użytkowników serwisu, jest całkowicie bezpłatne. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto i tam uruchomisz bloga, wykorzystując do tego celu tylko jeden przycisk.

 

Jeśli raz skorzystasz z wyszukiwarki SmakPracy.pl już nigdy nie będziesz chciał wrócić do tradycyjnych form przeglądania ogłoszeń pracy.

Zacznij swoją przygodę od założenia konta, które daje Ci znacznie więcej możliwości.
Udostępnij:
Inne artykuły z bloga:


Vademecum: CV inżynier

01-03-2013

Jak dobrze napisać CV inżynier, aby zachwycić przyszłego pracodawcę? Co należy ująć w takim dokumencie? Na początku, je

Jak Pana/i wykształcenie...

06-04-2011

Dobre odpowiedzi na trudne pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej cz. 4. Choć podczas rozmów kwalifikacyjnych zwykle padają

Dlaczego niektórzy...

15-05-2011

Podczas oceny pracowniczej przełożony jest tą silniejszą stroną – to on „dzieli i rządzi”. Co więc go może stresow


ZOBACZ CAŁY BLOG


Miejsce na Twoją reklamę - napisz: biuro@grupaedom.pl

Strzałka w górę