Edom Piotr Jabłoński

Wyświetleń: 460 (unikalnych: 308)


 

 

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem. Działamy w dwóch dziedzinach, pierwsza z nich to działalność internetowa. Oferujemy między innymi domeny www w atrakcyjnych cenach. Posiadamy bazę około 2000 domen, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.Do wszystkich zleceń podchodzimy rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem, a ponadto gwarantujemy niezbędną pomoc techniczną w razie problemów.

Poza tym posiadamy bardzo dużą bazę seokatalogów, cztery strony sprzedażowe oraz sklep z templatkami. Oferujemy także reklamę na stronach noclegowych. W naszej ofercie znajdziesz sporo baz noclegowych, więc na pewno znajdziesz coś, co odpowiada Twoim oczekiwaniom. We wszystkich aspektach oferujemy profesjonalne doradztwo, które pomoże Ci zaistnieć w sieci. Więcej informacji dotyczących naszej działalności w tym zakresie znajdziesz na naszej stronie.

Drugą dziedziną, w której działamy jest produkcja galanterii betonowej.

 

 

Mamy za sobą setki zrealizowanych projektów, co pozwoliło nam w znacznym stopniu udoskonalić oferowane przez nas produkty. Jesteśmy firmą, która ciągle się rozwija i dostosowuje do potrzeb klientów. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, więdząc, że każdy klient oczekuje czegoś innego.

Produkujemy wyroby z gipsu (dekoracyjny kamień i cegła ścienna, panele 3D) oraz wyroby z betonu (deski i pieńki betonowe oraz inną galanterię ogrodową). Oferujemy chemię budowlaną oraz formy do odlewów. Wszystkie nasze produkty pozostają w zgodzie z naturą i są bezpieczne w użytkowaniu. Zdjęcia naszych produktów oraz przykładowe aranżacje z ich wykorzystaniem znajdziesz na stronie Domatorsko.pl. Kilka z nich przedstawiamy poniżej:

 

Zapraszamy do kontaktu i współpracy z naszą firmą!


Zobacz nasze oferty pracy


Adres: Świrna 32, 27-400  Ostrowiec Świętokrzyski, Polska

NIP: 661-153-40-82
Rok założenia: 2007

Email: prbmajster@wp.pl
WWW:

Udostępnij:

Wydrukuj

Formularz kontaktowy


captcha


Miejsce na Twoją reklamę - napisz: biuro@grupaedom.pl

Strzałka w górę