Praca w Wielkiej Brytanii - co warto wiedzieć o zarobkach?

Wróć do spisu artykułów

Z każdym kolejnym rokiem coraz więcej osób decyduje się na pracę za granicą. Jednym z najpopularniejszych kierunków jest Wielka Brytania, dlatego to właśnie temu krajowi poświęcimy nieco więcej uwagi.

Co ciekawe, niedawno zarobki w najgorzej opłacanych zawodach wazrosły o 6,2%, co jest kolejną przeyczyną, dla której wiele osób decyduje się właśnie na ten rodzaj pracy - pracę za granicą. O jakich zawodach tu mowa? Zazwyczaj są to barmani i fryzjerzy, choć można ten fakt odnieść również do sprzedawców, sektora turystycznego oraz obsługi klienta.

Z kolei najlepiej opłacanymi zawodami są oczywiście prezesi i urzędnicy, ale do tej grupy można zaliczyć również osoby pracujące w sektorze związanym z lotnictwem. 

Jeśli chodzi o regiony, najwięcej zarabiają pracownicy zatrudnieni w Londynie oraz w południowo wschodniej części Anglii. 

Źródło: Bankier.pl
Udostępnij:
Inne artykuły z bloga:


Komu można zaufać w pracy?

28-10-2012

Czy można ufać współpracownikom? Wszystko zależy od tego, z kim się pracuje…Nikt raczej nie zaprzeczy temu, iż przyjaź

Chcesz pracować w Social...

16-08-2012

Rozmowa rekrutacyjna dla kandydata do pracy w Social Media nie różni się wiele od tradycyjnego spotkania z rekruterem. Będą

Doświadczenie zawodowe /...

20-04-2012

Doświadczenie zawodowe to klucz do sukcesu. Dobrze zaprezentowane zatrudnienie w CV to jeden z najważniejszych czynników wpł


ZOBACZ CAŁY BLOG


Miejsce na Twoją reklamę - napisz: biuro@grupaedom.pl

Strzałka w górę