Praca w Wielkiej Brytanii - co warto wiedzieć o zarobkach?

Wróć do spisu artykułów

Z każdym kolejnym rokiem coraz więcej osób decyduje się na pracę za granicą. Jednym z najpopularniejszych kierunków jest Wielka Brytania, dlatego to właśnie temu krajowi poświęcimy nieco więcej uwagi.

Co ciekawe, niedawno zarobki w najgorzej opłacanych zawodach wazrosły o 6,2%, co jest kolejną przeyczyną, dla której wiele osób decyduje się właśnie na ten rodzaj pracy - pracę za granicą. O jakich zawodach tu mowa? Zazwyczaj są to barmani i fryzjerzy, choć można ten fakt odnieść również do sprzedawców, sektora turystycznego oraz obsługi klienta.

Z kolei najlepiej opłacanymi zawodami są oczywiście prezesi i urzędnicy, ale do tej grupy można zaliczyć również osoby pracujące w sektorze związanym z lotnictwem. 

Jeśli chodzi o regiony, najwięcej zarabiają pracownicy zatrudnieni w Londynie oraz w południowo wschodniej części Anglii. 

Źródło: Bankier.pl
Udostępnij:
Inne artykuły z bloga:


Inteligencja emocjonalna...

03-02-2013

Inteligencja emocjonalna, jak sama nazwa wskazuje, określa predyspozycje danej osoby do panowania nad swoimi emocjami, ale nie

DYPLOM MBA gwarancją...

13-08-2010

Dyplom MBA w ostatnich latach przestaje być traktowany jako element pozwalający na szybki awans zawodowy i znaczący wzrost wy

Pracownik naukowy -...

23-01-2013

Niektórzy wybierają pracę polegającą na realizacji zainteresowań i pasji... Często zarzuca się współczesnym ludziom


ZOBACZ CAŁY BLOG


Miejsce na Twoją reklamę - napisz: biuro@grupaedom.pl

Strzałka w górę