Human Direct - prezentacja firmy

Wróć do spisu artykułów

Human Direct to innowacyjna firma doradztwa personalnego, której konsultanci posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi.

Nadrzędnym celem, jaki stawiamy sobie podczas realizacji wszystkich projektów jest świadczenie najwyższej jakości usług, przynoszących wymierne efekty naszym partnerom - zarówno klientom jak i kandydatom. Rozpoczynając współpracę zapoznajemy z się potrzebami klienta, kulturą organizacyjną oraz polityką employer brandingową firmy by stać się godnym reprezentantem marki pracodawcy w trakcie prowadzonego procesu oraz po jego zamknięciu.

Stale dbamy o rozwój naszych umiejętności oraz doskonalimy nasze usługi, budujemy długotrwałe relacje i ciągle rozwijamy wiedzę na temat naszych klientów i kandydatów. Najpełniejszym dowodem zaufania i zadowolenia z realizowanych przez nas projektów są powracający klienci, dla których często przygotowujemy niestandardowe rozwiązania projektowe.

 

Kontakt:
Human Direct
Domaniewska 39A
Horizon Plaza
02-672 Warszawa
tel.: +48 22 208 27 44

Zapraszamy na:
HumanDirect.pl
 

 

------
Dziękujemy za nadesłanie materiału.
Jeżeli chcesz zamieścić tutaj swoją prezentację firmy prosimy o kontakt :info@smakpracy.pl

Zespół,
SmakPracy.pl
Udostępnij:
Inne artykuły z bloga:


Jak napisać list...

09-02-2012

Pisząc list motywacyjny dla księgowego należy zwrócić uwagę na wiele ważnych elementów. Podanie o pracę jest naszą wiz

Przykładowy wzór listu...

23-06-2012

Przykładowy wzór listu motywacyjnego Architekt. Chcesz napisać list motywacyjny dla architekta? Z nami to nic prostszego, pon

Regulamin pracy

02-02-2012

Pracownik jest zobligowany do zapoznania się z regulaminem pracy. Zaznajomienie się z tym dokumentem, powinien pisemnie potwie


ZOBACZ CAŁY BLOG


Miejsce na Twoją reklamę - napisz: biuro@grupaedom.pl

Strzałka w górę