Przykładowy wzór listu motywacyjnego Kierownik

Wróć do spisu artykułów

Przykładowy wzór listu motywacyjnego Kierownik. Chcesz napisać list motywacyjny dla kierownika? Z nami to nic prostszego, poniżej przedstawiamy darmowy wzór.

 


Koszalin 22.06.2012


Nazwa Firmy S.A.
ul. Miastowa 13
04-500 Miasto

Kandydat na stanowisko: Kierownik


Szanowni Państwo,

Z przyjemnością przedstawiam Państwu swoja osobę, doświadczonego i zdeterminowanego kierownika zespołu, który swoją pracowitością i pomysłowością wspomoże Państwa w realizacji założeń biznesowych.

Jestem osobą z dużym doświadczeniem, kreatywną z zamiłowaniem do swojej pracy. Przez lata pracowałem jako kierownik regionu w firmie Manta Sp. z o.o., a do moich zadań należało aktywne zarządzanie 25 osobową grupą przedstawicieli handlowych. Po niespełna czterech miesiącach, wspólnej i wytężonej pracy, uzyskaliśmy wzrost sprzedaży wynoszący 12% od zakładanego w tym czasie planu.

Ponadto jestem osobą ceniącą ludzi, ich zdanie, rozumiejącą ich potrzeby i umiejącą to wykorzystać w trakcie kierowania nimi. Napotkane wyzwania motywują mnie jeszcze bardziej do pracy, ponieważ przez wiele lat pracy w tej branży, nauczyłem się cierpliwości, opanowania i samodyscypliny.

Zachęcam Państwa do zapoznania się z moim CV, które przybliży Państwu moją osobę. Mam nadzieję, iż będę miała okazję zaprezentować swoją kandydaturę osobiście, podczas rozmowy kwalifikacyjnej.


Z wyrazami szacunku,
Adam Nowakowski

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Udostępnij:
Inne artykuły z bloga:


CV Mieszane. Czy taką formę...

09-06-2012

Funkcjonują trzy rodzaje prezentacji osiągnięć zawodowych w CV: chronologiczne, funkcjonalne oraz mieszane. To którą form

Najlepszy pracownik ma...

13-10-2010

Jak poradzić sobie gdy najlepszy pracownik ma coraz gorsze wyniki. Przeczytaj o motywacji takiego pracownika - co robić, kiedy

Mam licencjat. Na jaki...

11-01-2013

Licencjat a wymiar urlopu: Do okresu pracy od którego zależy wymiar urlopu, wliczać się będzie osiągnięcie tytułu licenc


ZOBACZ CAŁY BLOG


Miejsce na Twoją reklamę - napisz: biuro@grupaedom.pl

Strzałka w górę