Przykładowy wzór listu motywacyjnego Informatyk

Wróć do spisu artykułów

Przykładowy wzór listu motywacyjnego Informatyk. Chcesz napisać list motywacyjny dla informatyka? Z nami to nic prostszego, poniżej przedstawiamy darmowy wzór.

 


Rybnik 22.06.2012


Nazwa Firmy S.A.
ul. Miastowa 13
04-500 Miasto

Kandydat na stanowisko: Informatyk


Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na ofertę pracy dotyczącą stanowiska Informatyk przedstawiam swoją kandydaturę licząc, że spotka się ona z Państwa zainteresowaniem.

Posiadam 5 letnie doświadczenie w branży. Jestem osobą o silnym zaangażowaniu w dany projekt oraz zdolnym do analitycznego myślenia. Swoje doświadczenie zdobyłem pracują między innymi dla takich serwisów jak wpe.pl, odent.pl i o3.pl. Głównie zajmowałem się programowaniem, rozwiązywaniem bieżących problemów ze sprzętem, testowaniem i wdrażaniem nowych aplikacji. Posiadam wszechstronną wiedzę na temat takich języków programowania jak: J2EE, ASP, XML oraz JSP, a także znaczące umiejętności, jeżeli chodzi o zarządzanie bazami danych np. XML, MS-SQL Server, MySQL.

Moje doskonałe kwalifikacje są poparte świetnymi referencjami od poprzednich pracodawców. Uwzględniają oni, moje doskonałe zdolności do analitycznego myślenia, fachowego podejścia do podejmowanych wyzwań, umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu.

Jestem gotowy poszerzyć moje doświadczenie zawodowe w Państwa firmie. Jeżeli uznacie Państwo moją kandydaturę za godną uwagi, z przyjemnością zaprezentuję swoją osobę podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

 

Z wyrazami szacunku,
Mirosław Nowakowski

 

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Udostępnij:
Inne artykuły z bloga:


Kontrakt menedżerski

05-10-2011

Firma poszukująca bardziej elastycznych form zatrudniana, może wybrać kontrakt menedżerski. Czym jest i dlaczego nazywamy t

Urlop ojcowski – czy...

01-12-2011

Od 2010 roku polscy ojcowie zyskali prawo do urlopu ojcowskiego. Jeszcze do końca tego roku wynosi on tydzień, od stycznia 201

Jak rezygnować z pracy

17-08-2010

Rezygnacja z pracy jest procesem złożonym - nasz artykuł pomoże Tobie przejść przez ten proces rezygnacji z miejsca pracy.


ZOBACZ CAŁY BLOG


Miejsce na Twoją reklamę - napisz: biuro@grupaedom.pl

Strzałka w górę