Przykładowy wzór listu motywacyjnego dla studenta

Wróć do spisu artykułów

Przykładowy wzór listu motywacyjnego dla studenta. Chcesz napisać list motywacyjny i jesteś studentem? Z nami to nic prostszego, poniżej przedstawiamy darmowy wzór.

 


Łódź 20.06.2012


[Nazwa firmy]
ul. Miastowa 13
04-500 Miasto

Kandydat na stanowisko: [stanowisko]


Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na ogłoszenie zamieszczone w portalu SmakPracy.pl dotyczące stanowiska [stanowisko] przedstawiam swoją aplikację wierząc, że moja kandydatura spotka się z Państwa oczekiwaniami.

Jestem zmotywowaną oraz entuzjastycznie nastawioną do życia młodą osobą. Ukończyłem pierwszy stopień (licencjat) na kierunku psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Moją pasją poza studiami jest rozwój osobisty, oraz tematyka związana z psychologią w biznesie.

Pracowałem przez ponad 1,5 roku jako wolontariusz z niepełnosprawnymi dziećmi. Ta praca wymagała takich umiejętności jak cierpliwość, rzetelność, zrozumienie oraz indywidualne podejście do każdego dziecka.

Będę wdzięczny za umożliwienie mi przedstawienia swojej kandydatury w trakcie bezpośredniej rozmowy kwalifikacyjnej.

 

Z poważaniem
Andrzej Iksiński


"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Udostępnij:
Inne artykuły z bloga:


Czemu służy system ocen...

15-05-2011

System ocen pracowniczych służy z jednej strony przekazaniu pracownikowi informacji zwrotnej o tym, jak postrzegana jest jego

Jak napisać list...

16-03-2012

Poradnik dla ratownika. Przygotowany profesjonalnie list motywacyjny pomaga, a dokument z błędami może być jeśli nie pogrze

Rząd: 140 mln zł na...

09-08-2012

Właśnie ruszają dwa nowe konkursy, które mają wzmocnić współpracę uczelni z sektorem gospodarczym. Do podziału jest 14


ZOBACZ CAŁY BLOG


Miejsce na Twoją reklamę - napisz: biuro@grupaedom.pl

Strzałka w górę